Brak miesiączki od zawsze u 29-latki

Pisze do Państwa z moim nie typowym problemem od wielu lat - Mam 29 lat i w ogóle nie wystapiła u mnie miesiaczka po prostu wogóle jej nie było ,robiłam badania hormonalne - Estradiol 18,35- FSH 87,16 Progesteron 0,1 Prolaktyna 630,9 Progesteron 0,01. Tarczyca TSH 40,0 - FT 3-2,5- FT 4 -0,68 Macica i jajniki jak u dziecka - diagnoza zero szans na dziecko do tego pojawia mi sie meszek na twarzy plecach,szyi - lekarz przepisał mi plastry system sequi i po tym mam nie miec zarostu

Witam. Pani wyniki badań świadczą o poważnych zaburzeniach hormonalnych. Odpowiednie leczenie i diagnostykę może przeprowadzić tylko endokrynolog w związku z czym proszę skonsultować się z odpowiednim specjalistą.