Brak miesiączki po cięciu cesarskim

Witam,4 miesiące temu miałam cesarskie cięcie , piersią karmilam tylko 4 dni ,poniewaz miałam dużo pokarmu ale chudego,gdzie syn sie nie najadał .. Od czasu cięcia cesarskiego nie dostalam miesiaczki .. co sie dzieje ?

Witam,
powrót miesiączkowania możliwy w ciągu 6 miesięcy po porodzie.
Możliwe że utrzymuje się podwyższony poziom prolaktyny i ona hamuje cykl.
Jeżeli chce Pani wywołać miesiączkę można sprawdzić poziom PRL i jeżeli jest za wysoki, włączyć leczenie bromokryptyną.