Brak miesiączki po leczeniu luteiną

Od 2,5 miesiaca brak okresu, lekarz ciąże wykluczył, zrobił cytologie, ale wyniki dopiero na 10 grudnia. Dał mi luteine, którą mialam brac codziennie po 3 przez tydzień, brałam. Powiedział, że jak po tym przez nastepny tydzien miesiaczki nie dostane zeby sie pojawić, miesiaczki nie ma, ale gdy dzwonilam się zarejestrować nie było wolnego terminu przez nastepne 2tyg. Czy poczekać na tą wizyte do 10 grudnia czy mimo wszystko pójść?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, może Pani poczekać do czasu planowanej wizyty. W związku z dalszym brakiem miesiączki konieczne jest wykonie dalszych badań, w tym badań hormonalnych i USG.