Brak miesiączki po luteinie

Witam. Mam na imię Ania, mam 32 lata. Zawsze miałam miesiączkę regularnie tzn. zawsze co 23-24 dni. Dzisiaj jest 28 dzień i nic. Byłam u ginekologa i na wszelki wypadek lekarz przepisał mi Luteinę przez 5 dni. Brałam ale nie udało się wywołać miesiączki. W międzyczasie zrobiłam 2 testy ciążowe, ostatni przed wczoraj wyszedł negatywny. Dzisiaj byłam u innego lekarza zrobić usg dopochwowo. Lekarz nie stwierdził ciąży i też mi zapisał Luteinę. Tylko tak sobie myślę czy to nie za dużo, bo skoro wcześniej brałam przez 5 dni i nic to czy znów mam brać? Nie wiem co się dzieje, czy to przez stres, bo ostatnio dużo się u mnie dzieje i mam sporo problemów. Pozdrawiam

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie,
Brak miesiączki może być wynikiem stresu. Zawsze w takim przypadku należy wykluczyć ciążę, co w Pani przypadku zostało wykonane. Inną przyczyną braku okresu są m.in. zaburzenia hormonalne. Dlatego powinna Pani zastosować się do zaleceń ginekologa i przyjmować przypisany lek. Gdyby pomimo jego przyjmowania miesiączka się nie pojawiła konieczna będzie kolejna wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam