Brak miesiączki po odstawieniu plastrów Evra

Witam! Przez 3 miesiące stosowałam plastry Evra. Zdecydowałam się je odstawić. Po ostatnim opakowaniu doszło do krwawienia z odstawienia. Od tamtej jednak pory nie dostałam okresu, a dzisiaj mam już 58 dzien cyklu. Dodam, że robiłam test ciązowy i wyszedł negatywnie. Czy powinnam udać się już do lekarza czy jeszcze poczekać?

Pani cykl po odstawieniu hormonalnej antykoncepcji powinien unormować się w ciągu 3-6 miesięcy. Jeśli występują jakiekolwiek niepokojące objawy, proponuję udać się do ginekologa prowadzącego.