Brak miesiączki po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych a badania hormonalne

Witam , od 6 miesięcy po odstawieniu tabletek nie mam okresu. Wyniki USG dopochwowego wskazują na policystyczne jajniki . Wyniki hormonów FSH 9,47 U/I , norma lab: faza folikularna 3,5-12,5, owulacyjna 4,7-21,5, lutealna 1,7-7,7, postmenopauza 25,8 -135 LH- 16,24 mlU/ml norma lab: faza folikularna 2,4-12,6, owulacyjna 14,0-95,6, lutealna 1,0-11,4, postmenopauza 7,7 -58,5. jak interpretować wyniki? Czy luteina byłaby wskazana? czy jest szansa na okres?

mało danych. Po co piszecie niormy badań - my je znamy. To nie jest forum dla kobiet a darmowy panel konsultacji specjalistycznych. Ma Pani dość wysokie FSH jak na tak młodą osobą, ale nie jest to badanie z 3-5 dnia cyklu. Jak najbradziej trzeba przyjąć Luteinę - jest to próba progesteronowa. Na temat "czy jest szansaa na miesiączkę" nie będę pisał. Kobieta nie musi mieć miesiaczek, ważne żeby zachodziła w ciążę. Ale jest to duż euproszczenie