Brak miesiączki po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych a ciąża

Witam:) Mam wielki problem:( Otóż od kilku lat przyjmowałam tab,antykoncepcyjne Cilest.W sierpniu zaprzestałam ich brać.Po odstawieniu tab.miessiaczkę dosstałam po 28 dnich nastepną po 31 dniach i to była moja ostatnia miesiaczka czyli 25.10:( Dzisiaj jest 10.12,a ja nadal nie mam miesiaczki:( Pierwszy test zrobiłam sobie 26.11 i wyszedł negatywny:) za jakies 2 dni powtórzyłam i było to samo:) Natomiast kieddy zrobiłam 4.12,6.12 i 9.12 wszystkie były pozytywne:(Czy to ciąza? mam 39 lat:(

Witam! Wszystko wskazuje na to, że jest Pani w ciąży. Proszę zgłosić się do ginekologa, który zleci wykonanie odpowiednich badań. Jednocześnie proszę pamiętać o regularnym przyjmowaniu kwasu foliowego.