Brak miesiączki po odstawieniu tabletek Mediana

Witam. Ostatnio odstawilam tabletki antykoncepcyjne midiana, krwawienie z odstawienia miałam 25grudnia, natomiast normalnego okresu nie mam do tej pory. Pojawiły się u mnie od tygodnia delikatne bóle w podbrzuszu i poranne plamienia-bialy gesty śluz. Również zaczęły mi krwawić dziąsła i stalam się bardziej nerwowa. Czy to mogą być objawy ciąży ??? Kamila

Po długotrwałym stosowaniu doustnej antykoncepcji własny cykl powinien unormować się w ciągu 3-6 miesięcy. Oczywiście jeśli współżyła Pani bez zabezpieczenia, istnieje możliwość ciąży.