Brak miesiączki po operacji usunięcia żylaków odbytu

witam od 17miesięcy nie mam okresu skończył mi się od razu w sierpniu w tym roku miałam operację usunięcia żylaka odbytu i tu się zaczęło coś dziwnego dziać otóż mam bóle w podbrzuszu jakaś dziwna wydzielina z pochwy tak jak by leciało mi mleko i często pojawia się krew z pochwy rana po operacji hemoroidów się goi się ciężko proszę o pomoc z góry bardzo dziękuję

Witam serdecznie.
W tym przypadku zdecydowanie niezbędne jest badanie ginekologiczne i wdrożenie odpowiedniej diagnostyki. Pani dolegliwości mogą wynikać z zaburzeń hormonalnych (przysadkowych, tarczycowych, jajnikowych), obecności stanów zapalnych lub innych schorzeń narządów rodnych. Proszę nie zwlekać z wizytą u ginekologa.