Brak miesiączki po porodzie przez cesarskie cięcie

Witam . W styczniu urodzilam syna cc . Od poczatku karmie piersia bez dokarmiania mm . Dostalam miesiączkę w marcu potem w kwietniu a od tamtej pory nic . Lekarza mam za miesiac ... w ciąży nie jestem (4 testy negatywne). Co moze mi dolegac ?

Piotr Pilarski

Może toto wynikać z zaburzeń hormonalnych lub infekcji. Konieczna jest wizyta w ginekologa.

Pozdrawiam.