Brak miesiączki po urodzeniu bliźniaków

Witam.. Mam problem bo 19.12.2013r urodziłam bliżniaki, miałam przeprowadzone cesarskie cięcie. Karmiłam tylko przez 3 tygodnie.. A do dzisiejszego dnia nie mam misiączki. Jakie mogą być przyczyny braku miesiaczki po porodzie? Zaznaczam ze przed cesarka miałąm tylko cm rozwarcia

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brak miesiączki może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Inną przyczyną może być stres, niewłaściwa dieta czy przemęczenie. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.