Brak miesiączki po założeniu wkładki Mirena

Witam 18.12.13 zdecydowałam się na założenie systemu mirena w trakcie lekarz kazał dokonczyc przyjmowanie tab yasminella, 02.01.14 dostałam miesiaczkę ( trwała 7 dni) od tamtej pory nie mam miesiaczki czy to jest normalne? wg cyklu 28 dniowego powinnam dostać miesiaczke 4 dni temu, bardzo sie obawiam ciązy. bardzo prosze o informację

Zgadzam sie z kolegą.Czasami miesiączki występują co pół roku jako drobne plamienia. W razie niepewności czy obawy przed ciążą można zrobić test ciążowy. Przy wskaźniku 0,1 do 0,2 ciąża jest mało prawdopodobna ale jednak możliwa.