Brak miesiączki podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej

Witam, biore lek Naraya Plus od 10 miesiecy, na poczatku okres byl przed zakonczeniem blistra, rowno 3 miesiaczka byla taka jak na ulotce, potem znowu od sierpnia zaczynały sie plamienia, trwaly dwa tygodnie, a plamienie wystepujace w 3 dniu odstawienia byly bardzo skape. W tym miesiacu nie pominelam tabletki, nie wystapila biegunka, ani wymioty, jedynie co to raz popilam tabletke wieksza iloscia plynów. Mialam sesja i wiele stresów, okresu nie ma, w sob.zaczynam now. opak Czy to cos powaznego?

Witam serdecznie. Sugerowałabym kontrolę ginekologiczną gdyż opisywane objawy mogą wynikać z wahań hormonalnych, nie mniej jednak podobne objawy mogą wynikać ze stresu.