Brak miesiączki - proszę o interpretację badań

Witam! Ostatnio robiłam badania i to są wyniki: Morfologia WBC 6.7 RBC 4.83 HGB 14.1 HCT 42.0 MCV 87 MCH 29.2 MCHC 33.6 RDW 12.5 PLT 219 MPV 9.3 PDW 10.9 LYM 2.20 MXD 0.40 NEUT 4.1 LYM 32.8 MXD 6.2 NEUT 61.0 ROZMAZ KRWI OBWODOWEJ GRANULOCYTY PAŁECZKOWATE I GRANULOCYTY PODZIELONE 56 GRANULOCYTY KWASOCHŁONNE 2 GRANULOCYTY ZASADOCHŁONNE I LIMFOCYTY 40 OB 7 GLUKOZA 92.0 ŻELAZO 74.9 TSH 2.59. Mam pytanie - byłam u lekarza i powiedział, że wszystkie wyniki są prawidłowe!!! ale ja nie mam pewności, nie mam okresu i nie wiem co mam robić (nie współżyłam z nikim)! Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Nie wiem w jakim jest Pani wieku, a to w związku z Pani pytaniem jest istotną informacją. Nie ma również wzmianki o tym czy pierwsza miesiączka już wystąpiła, czy w ogóle Pani nie miesiączkowała. Przedstawione wyniki badań na pewno tego nie wyjaśniają. Doradzam wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam