Brak miesiączki przy karmieniu piersią po porodzie

23.02 urodziłam dziecko. Miesiączki nie miałam, 14.04 zaczęłam brać tabletki limetic, karmię piersią. Po dwóch dniach od zaczęcia tabletek dostałam miesiączki trwała 6 dni. Jednak miesiąc później nie dostałam miesiączki. Tabletki biorę regularnie. Z obaw przed ciążą zrobiłam test. Negatywny. Czemu nie mam miesiączki? Czy to z powodu karmienia piersią?

Lek. Tomasz Budlewski

bardziej z powodu ciągłego przyjmowanie tabletek. proponuje udać się kontrolnie do lekarza ginekologa.