Brak miesiączki przy negatywnych testach ciążowych a możliwość ciąży

witam miałam okres we wrześniu normalnie w październiku nie zrobiłam 2 testy wyszły pozytywne poszłam do lekarza stwierdził ciąże ok 4-5 tydzień po 2 tygodniach od wizyty zaczęłam plamić ból brzucha jak w okres poszłam do lekarza i stwierdził ze tej ciąży już nie ma powiedział ze organizm odrzucił ciąże nastąpiło wczesne poronienie i kazał zrobić badanie HCG z krwi wyszło mi 0.77 czyli brak ciąży to krwawienie miałam ok 3 tygodnie jak do tej pory okresu brak a test negatywny

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy wykluczyć ciążę. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.