Brak miesiączki przy współżyciu

Witam, mam pytanie zwiazane z brakiem oczekiwanej przeze mnie miesiaczki. Wspolzyje z chlopakiem(uzywamy prezerwatyw) jednak w dniu oczekiwanej przeze mnie miesiaczki pojawil sie u mnie lekkobrozowy sluz, co wiecej odczuwalam silny bol jajnika przez caly dzien(sluz pojawil sie na 2dni).Jednak to co bardzo mnie zaskoczylo to fakt, ze dopiero teraz pojawily sie na mojej twarzy wypryski, co zdarzalo sie najczesciej na 2tyg.przed pojawieniem sie miesiaczki. 4dzien spoznia mi sie okr,sluz minal.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli do dnia dzisiejszego nie wystąpiła miesiączka proponuję zgłosić się do ginekologa celem potwierdzenia/wykluczenia ciąży. Mogę jedynie przypomnieć iż nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji.