Brak miesiączki przy zapaleniu dróg moczowych

Witam mam 31 lat mam bule glowy,brak miesiaczki ,bule w podbrzuszu,zapalenie drug moczowych.Badania ginekologiczne wszystkie w normie,ciaza wykluczona.Zdiagnozowano u mnie przepukline rozworu przelyku i zapalenie sluzowki zoladka oraz zator w lewej nodze prawdopodobnie z tabletek antykoncepcyjnych wiec je odstawila i wyniki badan sa juz wnormie.Poradzcie co mi jest?Zaniepokojona Beti.Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe oraz brak miesiączki mogą być wynikiem zakażenia dróg moczowych oraz antybiotykoterapii. Tym bardziej, jeśli konsultowała się Pani ze specjalistą ginekologiem, który wykluczył patologie w obrębie dróg rodnych. Przede wszystkim proszę wyleczyć infekcję. Jeśli krwawienie miesiączkowe się nie pojawi, konieczna będzie ponowna konsultacja ginekologiczna.