Brak miesiączki, senność i szybie przybieranie na wadze - co może być przyczyną?

Mam 29 lat i problemy z brakiem miesiączki, sennością oraz szynkim przybieraniu na wadze mimo ćwiczeń i diety. TSH w normie. Glukoza, insulina, prolaktyna też, natomiast w badania wykazały: testosteron 79,70 ng/dl. Oprócz tego Limfocyty 53,2 % 20,0 40,0 H Monocyty 12 % 2,0 10,0 H Neutrofile 31,6 % 40,0 80,0 L Leukocyty 3,87 tys/µl 4,0 10,0 L CO może być tego przyczyną?

Z pewnoscią dieta bogata w produkty wspierające równowagę hormonalną byłaby dla Pani wskazana. Proszę zwrócić uwagę na soczewicę, (wszystkie gatunki) , ciecierzycę, fasolę, szpinak, cebulę, orzechy, jabłka, winogrona, także czerwone wino (uwaga z tym winem, jeśli waga wzrasta)

Zapraszam także na konsultacje online przeciwwaga.pl