Brak miesiączki, stosowanie leków Siofor i Duphaston oraz starania o dziecko

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 22.03.2014r. od tamtej pory nic się nie pojawiło. Miesiączka trwała 7 dni. Mam zespół PCO i jestem pod stałym nadzorem lekarza. Od 1.03 zażywam Siofor 500 3 tabletki dziennie. 7-13.05.został mi zalecony Duphaston 3 dni po 2tabl/dzień i 3 dni po 1 tabl/dzień. Okresu nadal brak. Dodam, że staramy się od 8 miesięcy od dziecko. HCG odebrane dzisiaj = 0,10mIU/Ml Proszę o pomoc! :(

Trudno odpowiedzieć gdyż nie zadała Pani pytania. Nie wiem jakie są wyniki badań , jakie wskazania do stosowania wymienionych leków- zbyt mało danych aby udzielić informacji.