Brak miesiączki u 14-letniej dziewczynki

Witam. Moja córka ma 14 lat (162cm , 53 kg) i miesiączkuje już niecałe 2 lata, ostatnio skarzy mi się na brak miesiączki (podobno już od 3 miesięcy ) . Czy to może być przez stres wywołany egzaminami w szkole, martwiła się nimi cały miesiąc. Nie wiem czy to może być przyczyna , ale te 3 miesiące temu przyjmowała tabletki na siniaki. Bardzo się martwię.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koneicznie udac się z dzieckiem do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.