Brak miesiączki u 28-latki a zajście w ciążę

mam 28 lat nie miałam miesiączki 4 lata. czy mogę zajść w ciąże

Witam serdecznie. Jeżeli jest to wtórny brak miesiączki a tak wnioskuję z tego co Pani pisze szansa na ciążę w obecnej sytuacji jest znikoma. Aby doszło do zapłodnienia musi wystąpić wcześniejsza owulacja a co za tym idzie cykl musi być ''w miarę '' prawidłowy.