Brak miesiączki u 45-letniej kobiety

Witam mam 45 lat od roku brak miesiączki ostatnio brałam Luteinę 1 tabl rano 1 tabl wieczorem pod język niestety nadal brak miesiączki lekarz mówi że nie na co wywoływać ale inni specjaliści mówią ż powinnam jeszcze miesiączkować (jestem w grupie ryzyka zawału) czy powinnam stosować htz Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości badania i oceny całościowej nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Sugeruję kontakt z ginekologiem.