Brak miesiączki u 48-letniej kobiety a stosowanie Femostonu

Mam 48 lat.FSH 73,5mlU/ml , faza folikularna cyklu:2,8-14,4, owulacja5,8-21,0,faza lutealna cyklu1,2-9,0,kobiety po menopauzie21,7-153,0 ESTRADIOL<20.0pg/ml,faza lutealna 27,0-246,0.Czy mogę zajść w ciążę.Czy potrzebna terapia Femostomem mini.Brak okresu ok.roku.Wybuchy już rzadkie,samopoczucie dobre,mam żylaki na nogach.Lekarz jednak zaleca.Ponoć przedłuża to młodość i polepsza samopoczucie.W czym miało by mi to pomóc lub zaszkodzić.Do tej pory nie stosowałam hormonów.

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki wskazują bardziej na menopauzy. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.