Brak miesiączki w 37 dniu cyklu - co może być przyczyną?

Mam problem polegający na tym że dzisiaj jest 37dzień mojego cyklu i nadal nie mam miesiączki.Dodam ze jedyny i ostatni stosunek był 25dnia cyklu z prezerwatywą.Wczoraj wykonywalam test ciążowy i wyszedł negatywny.Trzy miesiące temu przestałam brać tabletki antykoncepcyjne.Moj przeciętny cykl trwał 29-30dni.

Szanowna Pani, czasami tak się zdarza szczególnie jeśli występują silne stresy albo infekcja