Brak miesiączki w wieku 25 lat a planowanie ciąży

Witam!Mam 25 lat i nie miesiączkuję.Pierwszą miesiączkę miałam raz w wieku 14 lat i koniec na tym.W wieku 17 lat zaczęłam bać Trisequens na wywołanie i działało,lecz zaniedbałam i od ponad 5 lat w ogóle nie miesiączkuję.Mam dużą nadwagę,jednak byłam już u endokrynologa/diabetologa.Stwierdzono insulinooporność,przyjmuję Euthyrox,glucophage1000 i Vigantol.Zmieniłam żywienie,dieta 1500 kcal i ćwiczę 4 razy w tygodniu,widać efekty.Czy będę mogła mieć zdrowe dzieci?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę kontynuować leczenie wg zaleceń specjalistów, którzy Panią prowadzą. Szansa na ciążę istnieje, ale po wyrównaniu zaburzeń. Nie ma jednak możliwości, by precyzyjnie określić ile to potrwa.