Brak miesiączki, wypadanie włosów, bezsenność, nocne poty, zawroty głowy i ciągłe zmęczenie

Witam, mam 24 lata. Od prawie roku nie miesiączkuję. Wypadają mi włosy, mam problemy z bezsennością, nocnymi potami, zawrotami głowy, CIĄGŁYM zmęczeniem od ok 4 lat. Stwierdzona lekka anemia, insulinooporność. TSH, FT3,FT4 w dolnych granicach, 17-OH progesteron i estradiol - wartości niskie jak w fazie folikularnej. Dopadają mnie infekcje intymne. Z czego wynikają moje problemy? Jakie zrobić badania? Przyjmowałam duże dawki encortonu - ostatni raz - rok 2011. Pozdrawiam Agata

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Wskazana konsultacja z ginekologiem oraz endokrynologiem.