Brak miesiączkowania od 4 lat u 20-latki

Witam mam pytanie córka ma 20 lat od 4 lat nie miesiączkuje tylko jeśli lekarz przepisze hormony miała robione hormony tarczycy PRL wyszły niby prawidłowo ale badanie PRL nikt jej nie poinformował że to badanie robi się w danym dniu cyklu gdy prosi o ponowne skierowanie na to badanie lekarz z kpiną patrzy na nas. Bardzo proszę o poradę bo już nie wiemy co robić.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest przeprowadzenie kompleksowej diagnostyki. Być może konieczna będzie zmiana lekarza.