Brak mleka w piersi przy karmieniu

urodziłam swoje pierwsze dziecko i w szpitalu miałam problemy z pokarmem mała nie chciała ciągać uważałam że nie mam pokarmu i malutka była dokarmiana sztucznie od 2 dni jesteśmy w domu mleko się pojawia ale skąpo się sączy córcia ssie pierś ale ja mam wątpliwości czy na pewno się najada dodam że zasypia przy piersi. Czy gdyby była głodna też by zasypiała czy raczej by protestowała po czym poznać że nie jest głodna?

Jak zasypia przy piersi i przybiera na wadze to nie jest głodna. Warto myśleć ciepło o karmieniu, pić dużo płynów i dobrze się odżywiać. I cieszyć się dzidzią.