Brak motywacji do działania u 23-latki

Od dwóch miesięcy nie robię niczego. Prawie cały czas leżę w łóżku i nie śpię. Mam 23 lata. Straciłam zainteresowanie własnym życiem, słucham tylko odgłosów dobiegających z domu. Myślę tylko o moim chłopaku. Co robić? Jak to odwrócić?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy lekarza psychiatrę i/lub psychoterapeutę, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym będę w stanie zaproponować odpowiednie postępowanie/leczenie. Pomoc może Pani uzyskać np.: w PZP lub prywatnie.