Brak motywacji do studiowania

Nie mam pojęcia do kogo się zwrócić i jak zacząć temat ale komuś muszę się zwierzyć. Od dłuższego czasu studiuję, na kierunku, który zupełnie mnie nie interesuje. Właściwie za chwilę zmarnuję już czwarty rok a to dopiero licencjat (musiałam powtarzać drugi rok). Nie mam siły ani motywacji, ciągle płaczę i mam myśli samobójcze. Wiem, że nie otrzymam wsparcia ze strony rodziny i zostanę sama. Co mam zrobić? Potrzebuję jakiejkolwiek rady.

Pozdrawiam
Marta Widera-Kędryna

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam.
Myślę, że brak motywacji do studiowania może być jedynym z sygnałów, związanym z nieco głębszym problemem. Proszę nie lekceważyć tych sygnałów i udać się do specjalisty (psychiatra lub psychoterapeuta), który pomoże Pani uporać się z tymi objawami oraz zrozumieć ich przyczynę.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Michał Pyter
http://michalpyter.com