Brak motywacji do wszystkiego u 22-latka

Witam. Od dłuższego czasu mam brak motywacji do wszystkiego. Szczególnie w dni wolne od pracy. Gdy pracuję robię wszystko systematycznie od punktu do punktu, ale gdy przychodzi wolne nagle wszystko osiada i nie robię kompletnie nic.

Witam. Proponuje Panu zdobyć jakieś zainteresowania. Może wystarczy jak zapisze się Pan na siłownie, umówi ze znajomymi. Poranne wyjście z domu motywuje do dalszego działania w ciągu dnia.