Brak motywacji i zmęczenie psychiczne

W zasadzie jestem szczęśliwa - mam fajną pracę, wspaniałego męża i świetną relację z rodzicami. Jestem ogólnie zdrowa, aktywna fizycznie. Ale mam problem - najzwyczajniej brak mi motywacji - strasznie szybko się męczę, nie tyle fizycznie, co psychicznie. Najchętniej całymi dniami bym spała, sprawia mi problem wykonywanie obowiązków i w pracy i w domu. Jak sobie z tym poradzić? Ten stan trwa już od kilku miesięcy, a ja nie umiem się zmobilizować mimo chęci i działań "na siłę"(np.codzienne biegam)

Dzień dobry!

Proszę osobiście skonsultować się zarówno z psychologiem, jak i lekarzem. Konieczna jest dłuższa rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych, aby ocenić, jakie mogą być przyczyny takiego stanu i Pani dyskomfortu - oraz zaproponować możliwą pomoc.

Pozdrawiam!