Brak motywacji, lęki, omdlenia, szumy w głowie i potliwość a nerwica lękowa

Witam,chciałabym zapytać gdzie najlepiej zrobić test obciążeń organizmu na grzyby,i drożdżaki w organizmie,lekarze podejrzewają nerwice lękowa,ciągle jestem odpala, brak motywacji i mam lęki przed śmiercią i omdlenia a także ciągły szum w głowie,wyniki ok, i TK i mri głowy ok, krew także oraz sluch i uszy tez,a ja często chodzę jak pijana i olewaja mnie poty,co to może być?

Sama się Pani nie zdiagnozuje i nie wyleczy a dolegliwości będą się nasilały.
Proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego określi przyczynę dolegliwości. będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie Pani objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.