Brak mowy znaczącej, nadruchliwość u 21-miesięczniaka

syn 21 mies brak mowy znaczacej nadruchliwosc agresja autoagresja unikanie kontaktu z badajacym trudnosc z wykonywaniem polecen czeste rozprosz. uwagi brak wytrwalosci badanie dsr wykazalo bardzo niski poziom rozwoju.syn jest niski(80cm)niepokazuje czesci ciala nieumie wskazac gdzie mama tata nienasladuje gestu np papa ma zaburzenia rownowagi lubi bujanie krescenie wkolko duza odpornosc na bol nierozroznia smaku czy to moze byc autyzm?jest wesoly czesto sie przytula czesto wiszczy jak sie cieszy

Mgr Agata Majda Pedagogika, Olkusz

Witam
Koniecznie jak najszybciej trzeba rozpocząć diagnozę gdyż zachowania jakie prezentuje dziecko są niepokojące. Czy to autyzm? Niestety na to pytanie drogą internetową nie da się odpowiedzieć. Proszę skonsultować dziecko z psychologiem i neurologiem dziecięcym. Również jak najszybciej zapisać się na zajęcia terapeutyczne zgodnie z tym co zasugerują specjaliści. Pozdrawiam
AM
w razie pytań jestem do dyspozycji
www.pracowniaterapeutyczna.eu