Brak możliwości poruszania stopą po grze w piłkę

Witam mam pytanie odnośnie kości piszczelowe.Gram w piłkę nożną na pozycji napastnika i dzisiaj była taka sytuacja ze wyszedłem z moim kolegom sam na sam i chciałem dziubnac piłke zeby szttrzlic bramke nie stety nie zdązyłem i trafiłem go w piszczel dosyć mocno kolega nie moze ruszac stopa co to moze byc ? kolega nie moze ruszyc stopa co to moze byc prosze o szybka odpowiedz poniewaz sie bardzo przejmuje .

Renata GrzechociĹska

Witam.
Kolega powinien wykonać RTG podudzia i udać się do ortopedy. Trudno postawić diagnozę bez badania klinicznego i badań dodatkowych.
Pozdrawiam