Brak nasienia przy wytrysku

Z dnia na dzień przestało u mnie występować nasienie przy wytrysku. Występuje sam preejakulant. Czym może być to spowodowane? Należy się tym od razu przejmować, czy może poczekać kilka dni i zobaczyć czy organizm się zregeneruje?

Witam Pana,

Medycznych powodów takiego stanu może być wiele 9 ale także prozaicznych- np. przegrzanie przy jeździe na rowerze). Jesli przy kilkudniowym braku współżycia i braku masturbacji skład ejakulatu nie unormuje się, wtedy można wykonać badanie ogólne nasienia i z wynikami zgłosić się do lekarza androloga bądź urologa

Pozdrawiam!