Brak nawilżenia pochwy po przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych Naraya

Dzień dobry, od 6 miesięcy przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Naraya. Spowodowały one u mnie kompletny brak nawilżenia pochwy. Pani ginekolog zapisała mi nowe tabletki- Madinette. Czy one rzeczywiście mogą coś zmienić? Czym różnią się od starych tabletek? Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane preparaty różnią się składem (inny gestagen, inna dawka etynyloestradiolu). Istnieje prawdopodobieństwo, że zmiana tabletek spowoduje zniesienie dolegliwości. Nie można tego jednak zagwarantować.