Brak objawów ciąży a wynik BHCG

Proszę o radę. Miałam miesiączkę 3 sierpnia która trwała około 5 dni. 16 sierpnia dostałam kilkugodzinnego plamienia. Natomiast 25 sierpnia zdecydowałam się na seks z moim partnerem bez zabezpieczenia, niestety zakończyło się to seksem do końca we mnie. 7 i 9 dnia od zbliżenia zrobiłam testy ciążowe, które wyszły negatywnie, 12 dnia czyli wczoraj zrobiłam badanie HCG w luxmedzie wyszło <2. Czy mogę być spokojna, że nie jestem w ciąży? Podkreślę, że nie mam żadnych objawów ciąży.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik beta-hCG pozwala wykluczyć ciążę. Nie ma powodów do niepokoju.