Brak objawów ciąży: przyczyna

Witam. Mam na imię Sylwia i mam 26 lat. Dwa tygodnie temu zrobiłam badanie beta hcg i wyszło, że jestem w 4 tygodniu ciąży. Teraz jest 6 tydzień, a ja nie mam typowych objawów ciąży. Czasem pobolewa mnie brzuch i jajnik, ale to trwa chwilkę. Usg mam dopiero 11 marca. Dodam, że w ciąży jestem po raz pierwszy.

Witam serdecznie,
Zdarza się, że na początku objawy są bardzo skąpe. Nie świadczy to o nieprawidłowym rozwoju ciąży. Objawy ciąży są sprawą indywidualną. Proszę czekać spokojnie do badania USG.
Pozdrawiam