Brak objawów nadchodzącego okresu

witam spóźnia mi się okres 7 dni robiłam test i wyszedł negatywnie. mam cykle 26-29dni. w czasie gdy miałam dostać krwawienie odczuwałam ból w podbrzuszu . teraz nie czuje wogole nadchodzacego okresu.mam sucho w pochwie. nie wiem co robic kiedy sie zglosic do lekrza?prosze o porade

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. barka okresu może wynikać z wahań hormonalnych. Warto zgłosić się do lekarza.