Brak objawów obecności torbieli jajnika

Kobieta , 37 lat , Płaza Witam. Mam pytanie stwierdzono u mnie torbiele w macicy o wielkości 6.28cm, 2.81cm i 7.07cm przy tym stwierdzono że jestem cztery tygodnie w ciąży. Najdziwniejsze jest to że nie miałam żadnych objawów tych torbieli...czy to jest niebezpieczne...lekarz stwierdził że jeśli będzie wszystko w porządku to po 12 tygodniu ciąży czeka mnie zabieg na te torbiele...co mam myśleć na ten temat...na dodatek odrzuciło mnie od kawy (a wcześniej piłam trzy dziennie) i czuję się bardzo o

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Odrzucenie od kawy może wynikać z tzw. zachcianek czy też niechcianek w czasie ciąży.