Brak ochoty do życia po wypadku samochodowym

Jestem po wypadku samochodowym mam silne tabletki przeciwbolowe ale jestem bardzo nerwowa odbija to sie na mojej rodzinie przedtem prowadzilam regularny tryb zycia praca cwiczenia teraz siedze w domu nosze kołnierz ortopedyczny jestem spiąca nie mam na nic ochoty prosze o pomoc nie wiem co mam robic

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Szok wywołany wypadkami i innymi nagłymi sytuacjami zagrażającymi naszemu życiu i zdrowiu często wywołuje silne napięcia emocjonalne. Stan fizyczny wymagający zwiększenia uwagi i ostrożności może to niestety pogarszać. Pierwszą terapią o jaką powinna Pani zadbać jest przebywanie w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Jeśli trudności nie będą ustępować mimo upływu czasu będę sugerował zgłoszenie się do terapeuty.

http://www.gabinetzmian.pl

Dzień dobry, nie pisze pani jak długo trwa ten stan. Zachęcam do kontaktu z lekarzem prowadzącym i opowiedzenia mu o objawach. Nie wiem jak wygląda proces leczenia, jakich urazów pani doznała lekarz prowadzący powinien udzielić informacji czy objawy które pani zgłasza mieszczą się w tej sytuacji w granicach normy czy należy przeprowadzić dalszą diagnostykę. Pozdrawiam.