Brak ochoty i sił na seks u partnera

Jestem z moim chłopakiem od roku ,ja mam 18 lat a on 21. Zaczęliśmy współżyć 10 miesiecy temu. Jestem osobą gotową na różne rzeczy i wątpie żeby czegokolwiek mu brakowało w tej kwesti bo ma praktycznie wszystko. Jednak po mimo to ze jestesmy młodzi i ja mam dość duży popęd seksualny to on i tak czesto nie ma ochoty lub siły na seks i wypomina mi że zbyt często go podniecam. Czym może być spowodowane takie zachowanie?

Witam serdecznie,

Zachowanie Pani partnera może mieć wiele przyczyn, między innymi może być to stres, obniżony nastrój itd. Takie sytuacje niestety nie działają dobrze na nasze samopoczucie, co w efekcie odbija się na życiu seksualnym.
Proszę spróbować porozmawiać z partnerem na temat jego trosk. Mężczyźni często wstydzą przyznać się do swoich problemów, ponieważ dzielenie się swoimi niepowodzeniami uważają za słabość. Z pewnością szczera rozmowa nie tylko pozwoli ustalić przyczynę, ale też umocni Waszą więź.

Jeżeli rozmowa nie przyniesie pożądanych skutków, proponuję, aby partner skonsultował to ze specjalistą seksuologiem.

Życzę wszystkiego dobrego. Powodzenia.

Dzień dobry!

Ludzie naturalnie różnią się między sobą wieloma cechami, m.in. temperamentem seksualnym. Być może potrzeby seksualne Pani chłopaka są mniejsze niż Pani i nie ma to żadnych przyczyn - jest po prostu charakterystyczne dla niego.
Zachęcam do dalszych rozmów z partnerem.

Pozdrawiam!