Brak ochoty na seks i obsesyjny lęk przed ciążą

Witam Mam poważny problem ponieważ nie mam ochoty na seks.Mąż postawił mi ultimatum jeżeli nie bede się leczyła to mnie zostawi.Mam obsesyjny lęk przed zajściem w ciążę a pozatym nie mam ochoty na uprawianie seksu prosze o pomoc).

Dzień dobry!

Ze względu na silne i utrwalone trudności konieczna jest osobista konsultacja, dłuższa rozmowa z seksuologiem, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Na podstawie krótkiego listu, w którym nie podaje Pani żadnych szczegółów, nie jest niestety możliwe udzielić żadnej porady.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej okolicy i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia bądź skierowaniu do innego specjalisty.