Brak ochoty na seks i pieszczoty z mężem

Witam. Pytanie kieruję do seksuologa. Mam kochającego męża i również go kocham, jest atrakcyjny, czuły, adoruje mnie. Problem polega na tym, że wolę zaspokajać się sama. Lubię masować strefy erogenne, osiągać orgazm, ale bez udziału męża, do seksu i pieszczot z jego strony muszę się zmuszać. Ja jego pieścić lubię i nie mam przed tym oporów. Mąż jest zawsze delikatny w łóżku, słucha moich wskazówek, ale ja zwyczajnie nie mam ochoty na kontakt seksualny z nim. Jak sobie z tym poradzić?

Dzień dobry!

Trudność wymaga dłuższej osobistej rozmowy i zebranie większej ilości informacji.
Proszę skonsultować się z psychoterapeutą-seksuologiem.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Zakładam, że opisany problem pojawił się w pewnym momencie trwania małżeństwa, toteż kluczowe byłoby znalezienie przyczyny zmiany Pani nastawienia do małżonka.
Stawianie nieuprawnionych hipotez w oparciu o podane przez Panią informacje wydaje się być pozbawione sensu, dlatego sugerowałbym Pani konsultację seksuologiczną.

Pozdrawiam.