Brak ochoty na seks i problemy z erekcją u 30-latka

witam .... mam 30 lat.od jakos 6mcy zauwazylem spadek libido w duzym stopniu.Nie odczuwam ochoty seksu.Denerwuje mnie to i martwi.Do tego problem tez z erekcja (nie wiem czy erekcja i poped seksualny ida razem w parze?)ale wydaje mi sie ze tak.Od jkaiegos czasu tez nie wydzielam sluzu podczas podniecenia! Co mam robic? Nigdy wczesniej nie miałem problemow z seksem.Wrecz przeciwnie... Czy sa jakies dobre srodki bez recepty? Ktora pobudza poped seksualny,i wynormuja problem z erekcja?

Dzień dobry.

Opisywany przez Pana problem wskazuje na konieczność konsultacji z lekarzem-seksuologiem. Używania na własną rękę dostępnych w internecie środków farmakologicznych zdecydowanie odradzam.

Pozdrawiam.

Każdy objaw ma swoją przyczynę, wskazana jest więc diagnostyka.
Próby leczenia bez diagnostyki nie jest zbyt sensowne.
Pozdrawiam. JW