Brak ochoty na seks po narodzinach dziecka

Witam.Mam 36lat i od narodzin syna czyli od 2,5roku nie mam ochoty na seks.Każde "podchody "męża odbieram jako odrażające ,a napięcie seksualne od czasu do czasu rozładowuje masturbując się.Małżeństwem jesteśmy od 19lat i na poczatku nasze życie seksualne było satysfakcjonujące.Ok 10Lat temu zaczeło przypominać farse.Stosunek z grą wstępna trwał max 2minuty.Poczym mąż odwracał sie mówiąc koniec zabawy.Nie wiem czy to wina psychiki czy ze mna jest coś nie tak.Proszę o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac wsie do seksuologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.

Dzień dobry!

Zachęcam do konsultacji z psychologiem i rozważenia podjęcia wspólnej terapii małżeńskiej bądź terapii indywidualnej.

Pozdrawiam!