Brak ochoty na seks po urodzeniu drugiego dziecka

Witam,mam 27 lat i dwójkę dzieci (4l i 1 l)po urodzeniu synka czyli dokładnie 11 miesięcy temu zmniejszyła się moja ochota na seks i tak było przez jakieś kolejne 6 miesięcy, myślałam że to minie (ze to przez nadmiar obowiązków przy maleńkim dziecku i w pracy) ale sytuacja zamiast się poprawiać tylko się pogorszyła teraz już wcale mógłby sex nie istnieć dla mnie. Z moim mężem chodzę do łóżka średnio raz na 2 tyg.wiem ze on jest z tego powodu bardzo nie zadowolony, już sama nie wiem co mam robi

Witaj!
Potrzebna jest pani wizyta u seksuologa aby poznać przyczynę tej sytuacji, dlatego sugeruje znaleźć w swojej okolicy odpowiedniego specjalistę i nie odwlekać tego dla dobra pani i partnera.
Pozdrawiam