Brak ochoty na seks podczas zażywania leków antydepresyjnych

Zazywam leki antydepresyjne i przez to nie mam ochoty na seks. Widze, ze mimo wszelkiej tolerancji ze strony faceta troszke juz go to przerasta. Nie wiem co mam robic, nigdy wczesniej nie mialam z ta kwestia najmniejszych problemow. A teraz jesli juz to robie to z obowiazku i jestem wrecz zirytowana, ze musze...

Dzień dobry!

Zarówno depresja, jak i (paradoksalnie) leki przyjmowane w terapii depresji mają wpływ na spadek libido. To jeden z objawów, o których powinien wiedzieć lekarz prowadzący. Możliwa jest zmiana leków na takie, po których libido poprawi się. To również ważny temat, który można omówić podczas psychoterapii.

Pozdrawiam!